Hızlı Listeleme

Bulmaya çalışmakla vakit kaybetmeyin.

İlgilendiğiniz her şey tek ekranda, sizin kontrolünüzde. Hızlı yaşa, erken öğren.

Her saniye atılan binlerce tweet arasından gündemi belirleyenlere ya da gündemle ilgili en önemli tweet’lere ulaşmak, teknolojiden yardım almadan imkansız. Trentter, son yarım saatten 12 saate kadar atılmış bütün Türkçe tweet’ler arasında genel gündem ya da markanız/kampanyanız hakkında en çok RT almış ve en çok kişiye erişmiş olanları size anlık olarak verir.

Twitter, dünyanın en hızlı son kullanıcı trafiğinin aktığı mecra. Bu hıza bir kişinin yetişmeye çalışması insanüstü bir gayretten ibaretken, iki ve üstü kişiden oluşan ekipte senkronizasyonu sağlamak bir o kadar zor. Trentter ise bu düğümü çözmek ve sadeleştirmek için tasarlandı.

Bütün Türkçe tweet’leri toplamanın zorluğu, Trentter kullanıcılarının hayatına kolaylık olarak dönüyor. Hazır olarak gelen gündem listeleri ile son yarım saatten 6 saate kadar en çok RT alan, en çok takipçisi olan, en çok kişiye ulaşan genel tweet’leri görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bot/spam kullanıcıların tweet’lerini ve retweet’lerini filtreler, size en temiz sonuçları verir.

Bu 2 hazır listeye ek olarak özelleştirebileceğiniz 4 liste ile kendi markanızı, kampanyanızı, rakibinizi ve/veya istediğiniz herhangi bir anahtar kelimeyi hiçbir yardım almadan kendiniz tanımlayıp, istediğiniz zaman değiştirip takip edebilirsiniz. Tarihine, RT sayısına, erişime, takipçi sayısına göre sıralayabileceğiniz listeler kendini günceller ve dilerseniz yukarıdan aşağı doğru ekranda otomatik olarak akabilir.

1080p uyumlu tasarımı ile okunabilirliğini koruyarak dilediğiniz televizyon veya benzeri aygıta yansıtabilirsiniz de. Trentter ile her şeyin önünüzdeki ekranda canlı yayında gerçekleştiğine şahit olursunuz.